Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2022 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 868     152 134 236 192 154  
2  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 654   130   198 194   132  
3  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość D 508     236 122   150    
4  Kwieciński Maciej  Domino-Dyrkacz Milena  TOP - ART - Lublin C 474       240   234    
5  Dolhalov Serhii  Kurzydem Lucyna  RONDO - Rybnik E 428       156 152   120  
6  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec D 304     194 110        
7  Ortwein Rafał  Kaźmierska Paulina  INFINITY - Kraków D 238             238  
8  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 236   236            
9  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan D 196             196  
10  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań D 194   194            
11  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DIAMENT - Wrocław D 152   152            
12  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza D 130         130      
13  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice D 130     130          

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 1069     192 238 234 196 209  
2  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 835     234 196   238 167  
3  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 567   154   154 150   109  
4  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość D 556 154   150 120   132    
5  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 476 238 238            
6  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 409         192 120 97  
7  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  ST Iluzja Trzebinia D 407       132   154 121  
8  Ortwein Rafał  Kaźmierska Paulina  INFINITY - Kraków D 251             251  
9  Strzałka Przemysław  Strzałka Ewa  SEMPRE - Kraków E 205   120         85  
10  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  DREAM - Poznań C 196   196            
11  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Bieruń C 196 196              
12  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan D 145             145  
13  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice D 133             133  
14  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 132 132              
15  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław D 132   132            
16  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 120 120              

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Fiksa Marek  Rychlewska Anna  FILEMON - Szamotuły D 952   240 238     236 238  
2  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec D 684   134 196 234     120  
3  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 566 150   154     130 132  
4  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice D 518     132 192   194    
5  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 468 192 122         154  
6  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań C 432 234 198            
7  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość D 422     120 150   152    
8  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica D 196             196  
9  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra C 156   156            
10  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów D 110   110            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Fiksa Marek  Rychlewska Anna  FILEMON - Szamotuły D 862   87 111   242 171 251  
2  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź C 761   253 253     255    
3  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice C 618   169 211 238        
4  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 591     99   112 213 167  
5  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź C 576   211 169 196        
6  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 477   135     158 99 85  
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice D 409         200   209  
8  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość D 364     85 154   125    
9  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 357     147     77 133  
10  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice D 328   111 85 132        
11  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 310         100 113 97  
12  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  DANCELOOK - Gliwice D 294           149 145  
13  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 244   123         121  
14  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 243     123 120        
15  Strzałka Przemysław  Strzałka Ewa  SEMPRE - Kraków E 184   75         109  
16  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Bieruń C 147   147            
17  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 137           137    
18  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań E 136         136      
19  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 135     135          
20  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra C 124         124      
21  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów D 99   99            
22  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań D 99           99    
23  Reguła Leszek  Ostrowska-Reguła Danuta  Studio Tańca ARS Działdowo E 65           65    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 424           192 232  
2  Maj Sławomir  Korzeniowska Małgorzata  DCS BRWINÓW D 234           234    
3  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław D 190             190  
4  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 150           150    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 1330 190 134 190 232 152 196 236  
2  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice D 1254 232 122 232 190 130 154 194  
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra C 346         194   152  
4  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce D 262           132 130  
5  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. C 240   240            
6  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów D 238           238    
7  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 236         236      
8  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice C 198   198            
9  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia E 156   156            
10  Klimas Roman  Klimas Maria  TOP DANCE STUDIO - Poznań D 120           120    
11  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów D 110   110            

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 13.03.2022, Grand Prix Seniorów PTT, Garwolin

GPS 2 - 23.04.2022, III "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 3 - 19.06.2022, "Willa Moje Orłowo" Grand Prix Seniorów PTT, Gdynia

GPS 4 - 24.09.2022, "Chmielaki" Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 5 - 15.10.2022, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 29.10.2022, "Trójmiasto Ogrodów" Grand Prix Seniorów PTT, Milanówek

GPS 7 - 12.11.2022, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 8 - 03.12.2022, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Żółkiewka


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT