Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 02.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 428 194 234                          
2  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 236 236                            
3  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań E 192   192                          
4  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza E 152 152                            
5  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań E 150   150                          
6  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 130 130                            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 348 156 192                          
2  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków E 240 240                            
3  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 234   234                          
4  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 198 198                            
5  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle E 150   150                          
6  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 134 134                            
7  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin E 122 122                            
8  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice E 110 110                            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 358 236 122                          
2  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 240                   240          
3  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 240   240                          
4  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 198                   198          
5  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 198   198                          
6  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała E 194 194                            
7  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 156                   156          
8  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin E 156   156                          
9  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 152 152                            
10  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 134                   134          
11  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław E 134   134                          
12  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 130 130                            
13  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość F 122                   122          
14  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin E 110                   110          
15  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 110   110                          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice E 405 156 249                          
2  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice E 240 240                            
3  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 232                   232          
4  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły E 229 110 119                          
5  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra E 207   207                          
6  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 198 198                            
7  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 190                   190          
8  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle E 165   165                          
9  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin E 143   143                          
10  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 134 134                            
11  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra E 131   131                          
12  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec E 122 122                            
13  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź E 107   107                          
14  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce E 95   95                          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 236 236                            
2  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała E 194 194                            
3  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory E 152 152                            
4  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 130 130                            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce E 236   236                          
2  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 236 236                            
3  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź D 194   194                          
4  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 194 194                            
5  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory E 152 152                            
6  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice F 152   152                          
7  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 130 130                            
8  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 130   130                          

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 8.11.2020, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 4 - _

GPS 5 - _

GPS 6 - _

GPS 7 - _

GPS 8 - _

GPS 9 - _

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin

LS 2 - 19.12.2020, "Solny" Liga Seniorów PTT, Nowa Sól

LS 3 - _

LS 4 - _

LS 5 - _

W - 13.12.2020, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT