Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2022 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 762 150     240   165 207  
2  Dolhalov Serhii  Kurzydem Lucyna  RONDO - Rybnik E 599       198 152   249  
3  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 560       156 130 131 143  
4  Salamon Jarosław  Banaszkiewicz-Lorenc Monika  Dancebook Warszawa D 483   234       249    
5  Ortwein Rafał  Kaźmierska Paulina  INFINITY - Kraków D 443         236 207    
6  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica D 384 234 150            
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice D 359         194   165  
8  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW E 265       122   143    
9  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków E 253       134     119  
10  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 217       110   107    
11  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan D 192   192            
12  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość D 192 192              
13  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F 131             131  
14  Dębkowski Łukasz  Dębkowska Urszula  DCS BRWINÓW E 119           119    
15  Rysavy Pavel  Rysava Elena  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój F 105             105  
16  Waszkiewicz Krzysztof  Wojtaszewska Katarzyna  IMPULS - Prochowice F 105             105  
17  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  RS - WARSZAWA F 95           95    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW D 696 194 112   194   196    
2  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków E 578     190 152     236  
3  Ortwein Rafał  Kaźmierska Paulina  INFINITY - Kraków D 472         234 238    
4  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 468 236   232          
5  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław E 344         150   194  
6  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 336   100   236        
7  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań D 288 152 136            
8  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 284       130   154    
9  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan D 242   242            
10  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław D 200   200            
11  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły E 192         192      
12  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 158   158            
13  Rysavy Pavel  Rysava Elena  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój F 152             152  
14  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW E 132           132    
15  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F 130             130  
16  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań F 130 130              
17  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza E 124   124            
18  Czapliński Mariusz  Kalińska Monika  WIKA - Olsztyn F 120           120    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  DANCELOOK - Gliwice E 727   95 196 200   103 133  
2  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice D 654   165     238   251  
3  Salamon Jarosław  Banaszkiewicz-Lorenc Monika  Dancebook Warszawa D 506   249       257    
4  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 502       136 132 127 107  
5  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm E 457       242   215    
6  Galasiak Sebastian  Galasiak Izabela  STARLIGHT Zielona Góra F 429       112 196   121  
7  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły E 360 150 119       91    
8  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice E 340           173 167  
9  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica D 335 192 143            
10  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice E 316   107         209  
11  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin E 286     132   154      
12  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW E 275       124   151    
13  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków E 243       158     85  
14  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 238     238          
15  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość D 234 234              
16  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław E 227         120   107  
17  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia F 207   207            
18  Reguła Janusz  Reguła Dorota  Studio Tańca ARS Działdowo E 187     120     67    
19  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 179       100   79    
20  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 154     154          
21  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice E 145             145  
22  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów E 139           139    
23  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork D 131   131            
24  Dębkowski Łukasz  Dębkowska Urszula  DCS BRWINÓW E 115           115    
25  Reguła Leszek  Ostrowska-Reguła Danuta  Studio Tańca ARS Działdowo E 55           55    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań E 879     240   211 177 251  
2  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  DANCELOOK - Gliwice D 781   215 198 213   155    
3  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice D 510   257     253      
4  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW D 481 122 79   149   131    
5  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm E 474       255   219    
6  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice E 470           261 209  
7  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły E 455 134 127     111 83    
8  Galasiak Sebastian  Galasiak Izabela  STARLIGHT Zielona Góra F 451       137 169   145  
9  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 418   91 156 171        
10  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 374 240   134          
11  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław E 371   139     99   133  
12  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław E 351         135 107 109  
13  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard D 349 198 151            
14  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków E 344     122 125     97  
15  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice E 340   173         167  
16  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW E 299   67   89   143    
17  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice E 232         147   85  
18  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza E 224   103         121  
19  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin E 178       113   65    
20  Polański Tomasz  Polańska Barbara  MAGIC-DANCE - Lublin F 175 110     65        
21  Reguła Janusz  Reguła Dorota  Studio Tańca ARS Działdowo E 175     110     65    
22  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań D 156 156              
23  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 156   55   101        
24  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW E 140         75 65    
25  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 123         123      
26  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów E 119           119    
27  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 115   115            
28  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW E 95           95    
29  Grześ Robert  Gmurkowska Beata  IMPULS - Prochowice E 87         87      
30  Oleszko Wiesław  Oleszko Lucyna  JUMP - Janów Lubelski E 77       77        
31  Reguła Leszek  Ostrowska-Reguła Danuta  Studio Tańca ARS Działdowo E 65           65    

 

Top

 

 

Senior III Latin

NULL

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław E 622         236 154 232  
2  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 426 234 192            
3  Reguła Janusz  Reguła Dorota  Studio Tańca ARS Działdowo E 364     232     132    
4  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 342 192 150            
5  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 250         130 120    
6  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm E 238           238    
7  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia F 234   234            
8  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów E 196           196    
9  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra E 194         194      
10  Kasperkowiak Eugeniusz  Kasperkowiak Krystyna  TANGO - Gdynia F 190     190          
11  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 152         152      
12  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 150 150              

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW E 873 158 154   196 198 167    
2  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław E 679         240 209 230  
3  Klimas Roman  Klimas Maria  TOP DANCE STUDIO - Poznań D 522   132 234   156      
4  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm E 489       238   251    
5  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów D 480 242 238            
6  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 411 112   192     107    
7  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard D 332 136 196            
8  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW E 331 100       110 121    
9  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin E 299       154   145    
10  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 265       132   133    
11  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin E 244 124     120        
12  Reguła Janusz  Reguła Dorota  Studio Tańca ARS Działdowo E 235     150     85    
13  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 200 200              
14  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 134         134      
15  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra E 122         122      
16  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  ATHINA - Oława E 120   120            
17  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 107           107    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 13.03.2022, Grand Prix Seniorów PTT, Garwolin

GPS 2 - 23.04.2022, III "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 3 - 19.06.2022, "Willa Moje Orłowo" Grand Prix Seniorów PTT, Gdynia

GPS 4 - 24.09.2022, "Chmielaki" Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 5 - 15.10.2022, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 29.10.2022, "Trójmiasto Ogrodów" Grand Prix Seniorów PTT, Milanówek

GPS 7 - 12.11.2022, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 8 - 03.12.2022, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Żółkiewka


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT