Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 714 236 236               242    
2  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 282 152 130                    
3  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków 200                   200    
4  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 194 194                      
5  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 194   194                    
6  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 158                   158    
7  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  Kuźnia Tańca Kraków 152   152                    
8  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 136                   136    
9  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło 130 130                      
10  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 124                   124    
11  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów 112                   112    
12  Kowalówka Jakub  Kowalczyk Marta  Cor et Animus 100                   100    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław 758 110 100 234           192 122    
2  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 638 240 158               240    
3  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 544 198 112             234      
4  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 462 156               150 156    
5  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus 380 134 136               110    
6  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 246 122 124                    
7  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 242   242                    
8  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 200   200                    
9  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów 198                   198    
10  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 192     192                  
11  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław 150     150                  
12  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 134                   134    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 753 198   169           192 194    
2  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań 698   211 253 234                
3  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 585 134   211               240  
4  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 513 156 123             234      
5  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków 489   253               236    
6  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok 461     111             152 198  
7  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 383   111   150             122  
8  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 359 122   87           150      
9  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 282   135 147                  
10  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 282   147 135                  
11  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia 257     123               134  
12  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 240 240                      
13  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 192       192                
14  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków 169   169                    
15  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 162   87 75                  
16  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 156                     156  
17  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 130                   130    
18  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 110 110                      
19  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 110                     110  
20  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 99   99                    
21  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 99     99                  
22  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra 75   75                    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 667 133 129 169           236      
2  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 660 209   211               240  
3  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Wrocław 493     253 240                
4  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 448   115 135 198                
5  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 442 107 141             194      
6  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków 407   175               232    
7  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 358 107   99           152      
8  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 339   217   122                
9  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 311 121                 190    
10  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław 309   153   156                
11  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia 267     111               156  
12  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków 259   259                    
13  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 255   35   110             110  
14  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 251 251                      
15  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 240   93 147                  
16  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 238   115 123                  
17  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 198                     198  
18  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra 191   57   134                
19  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 167 167                      
20  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 156   69 87                  
21  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 145 145                      
22  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 134                     134  
23  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów 130                 130      
24  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź 122                     122  
25  Wójcik Robert  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 85 85                      
26  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 81   81                    
27  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 75     75                  

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 725 236 249             240      
2  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 529   143 196 190                
3  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 457   105 120 232                
4  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów 432                 198 234    
5  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 390 130               110 150    
6  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 369   131 238                  
7  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 350 194               156      
8  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów 274 152               122      
9  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 273   119 154                  
10  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 207   207                    
11  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów 192                   192    
12  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 165   165                    
13  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów 134                 134      
14  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź 132     132                  
15  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 105   105                    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 765 122 207 198           238      
2  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 515   165 156 194                
3  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 447 198 249                    
4  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 398 134               132 132    
5  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 343   107   236                
6  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 330     134             196    
7  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 310 156               154      
8  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 274     122 152                
9  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 261   131   130                
10  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 240 240                      
11  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź 240     240                  
12  Stawiński Jan  Wysokińska - Woźniak Iwona  JEDYNKA - Łódź 238                   238    
13  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów 230 110               120      
14  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 229   119 110                  
15  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów 196                 196      
16  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów 154                   154    
17  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 143   143                    
18  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów 120                   120    
19  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 95   95                    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT