Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2022 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Dębkowski Łukasz  Dębkowska Urszula  DCS BRWINÓW E 522 190 136   196        
2  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  RS - WARSZAWA F 494     150 154   190    
3  Cepak Adam  Gülhan Joanna  SKT Regis Bochnia E 480   242   238        
4  Waszkiewicz Krzysztof  Wojtaszewska Katarzyna  IMPULS - Prochowice F 352   158         194  
5  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 334   100 234          
6  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków E 304   112 192          
7  Morawiec Janusz  Racławska Anna  DANCE CENTER - Kluczbork F 236             236  
8  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW E 232 232              
9  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW F 232           232    
10  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław F 200   200            
11  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F 152             152  
12  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna  TOP - ART - Lublin F 132       132        
13  Rysavy Pavel  Rysava Elena  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój F 130             130  
14  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 124   124            
15  Myszak Sławomir  Zawojowska-Sobaszek Marzena  JUMP - Janów Lubelski F 120       120        

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Cepak Adam  Gülhan Joanna  SKT Regis Bochnia E 472   238   234        
2  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań F 380 190   190          
3  Waszkiewicz Krzysztof  Wojtaszewska Katarzyna  IMPULS - Prochowice F 326   132         194  
4  Grześ Robert  Gmurkowska Beata  IMPULS - Prochowice E 236             236  
5  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 232 232              
6  Ziółkowski Przemysław  Ziółkowska Dorota  POLISH CLUB - Warszawa F 232     232          
7  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków E 196   196            
8  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW E 192       192        
9  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław E 154   154            
10  Rysavy Pavel  Rysava Elena  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój F 152             152  
11  Myszak Sławomir  Zawojowska-Sobaszek Marzena  JUMP - Janów Lubelski F 150       150        
12  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F 130             130  
13  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław F 120   120            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 611   177     238   196  
2  Okopiński Tacjusz  Okopińska Renata  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój F 594     150   120 192 132  
3  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice E 392         154   238  
4  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW F 388       238   150    
5  Maj Sławomir  Korzeniowska Małgorzata  DCS BRWINÓW D 384 253 131            
6  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW F 366         132 234    
7  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków E 327   93 234          
8  Dębkowski Łukasz  Dębkowska Urszula  DCS BRWINÓW E 324 135 69   120        
9  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 316         196   120  
10  Oleszko Wiesław  Oleszko Lucyna  JUMP - Janów Lubelski F 288 99 35   154        
11  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 285   93 192          
12  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice D 261   261            
13  Myszak Sławomir  Zawojowska-Sobaszek Marzena  JUMP - Janów Lubelski F 243 111     132        
14  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 238 169 69            
15  Dyjur Witold  Wojtyła-Dyjur Anna  Akademia Tańca Kobierzyce F 219   219            
16  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW E 211 211              
17  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna  TOP - ART - Lublin F 196       196        
18  Nowicki Janusz  Nowicka Ilona  Akademia Tańca Kobierzyce F 155   155            
19  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 154             154  
20  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 147 147              
21  Ilnicki Andrzej  Ilnicka Aneta  Akademia Tańca Kobierzyce F 143   143            
22  Krawczyk Paweł  Krawczyk Maja  JUMP - Janów Lubelski F 123 123              
23  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław E 119   119            
24  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard F 107   107            
25  Kiszka Tomasz  Mrozowska-Kiszka Joanna  JUMP - Janów Lubelski F 87 87              
26  Plezia Paweł  Plezia Jolanta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 75 75              
27  Drozdowski Krzysztof  Drozdowska Danuta  Akademia Tańca Kobierzyce F 35   35            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Okopiński Tacjusz  Okopińska Renata  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój F 668     190   136 190 152  
2  Grześ Robert  Gmurkowska Beata  IMPULS - Prochowice E 499   139     124   236  
3  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice E 436         242   194  
4  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 432     232   200      
5  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW E 409 173     236        
6  Pietruk Łukasz  Pietruk Roma  CREATIVE DANCE - Warszawa F 371 139         232    
7  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 288         158   130  
8  Myszak Sławomir  Zawojowska-Sobaszek Marzena  JUMP - Janów Lubelski F 279 127     152        
9  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 257 257              
10  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków E 257   257            
11  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 215 215              
12  Dyjur Witold  Wojtyła-Dyjur Anna  Akademia Tańca Kobierzyce F 215   215            
13  Polański Tomasz  Polańska Barbara  MAGIC-DANCE - Lublin F 197 67     130        
14  Jasiński Jarosław  Jasińska Olga  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź F 194       194        
15  Oleszko Wiesław  Oleszko Lucyna  JUMP - Janów Lubelski E 182 91 91            
16  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław E 173   173            
17  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin E 151 151              
18  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard F 151   151            
19  Nowicki Janusz  Nowicka Ilona  Akademia Tańca Kobierzyce F 127   127            
20  Szmyt Tomasz  Szmyt Małgorzata  DCS BRWINÓW F 115 115              
21  Ilnicki Andrzej  Ilnicka Aneta  Akademia Tańca Kobierzyce F 115   115            
22  Ziółkowski Przemysław  Ziółkowska Dorota  POLISH CLUB - Warszawa F 112         112      
23  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 103   103            
24  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW F 103 103              
25  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan F 100         100      
26  Kiszka Tomasz  Mrozowska-Kiszka Joanna  JUMP - Janów Lubelski F 79 79              
27  Drozdowski Krzysztof  Drozdowska Danuta  Akademia Tańca Kobierzyce F 77   77            
28  Pąchalski Maciej  Pąchalska Aneta  IMPULS - Prochowice F 77   77            
29  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork F 55   55            
30  Krawczyk Paweł  Krawczyk Maja  JUMP - Janów Lubelski F 55 55              

 

Top

 

 

Senior III Latin

NULL

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Okopiński Tacjusz  Okopińska Renata  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój F 724   112 190   120 150 152  
2  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW F 664       234 196 234    
3  Maj Sławomir  Korzeniowska Małgorzata  DCS BRWINÓW D 480 238 242            
4  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława E 396   158     238      
5  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 386 154   232          
6  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 342       150   192    
7  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 232 132 100            
8  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław E 200   200            
9  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm E 196 196              
10  Skomorowski Stanisław  Skomorowska Anna  TEAM - Ornontowice F 194             194  
11  Jasiński Jarosław  Jasińska Olga  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź F 192       192        
12  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 154         154      
13  Moszkowski Bogdan  Moszkowska Małgorzata  Akademia Tańca Kobierzyce F 136   136            
14  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 132         132      
15  Kubasiak Stanisław  Kubasiak Urszula  WIR - Bieruń F 130             130  
16  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  ATHINA - Oława F 124   124            
17  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin F 120 120              

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Okopiński Tacjusz  Okopińska Renata  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój F 855   107 198   238 158 154  
2  Kasielski Marek  Kasielska Małgorzata  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź F 821   143 240     242 196  
3  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 545 134 119 156     136    
4  Ziółkowski Przemysław  Ziółkowska Dorota  POLISH CLUB - Warszawa F 454     134   120 200    
5  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 363 156 207            
6  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława F 327   131     196      
7  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław E 249   249            
8  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm E 240 240              
9  Skomorowski Stanisław  Skomorowska Anna  TEAM - Ornontowice F 238             238  
10  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn F 234     122     112    
11  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin E 198 198              
12  Moszkowski Bogdan  Moszkowska Małgorzata  Akademia Tańca Kobierzyce F 165   165            
13  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 154         154      
14  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 132         132      
15  Leśniak Marek  Leśniak Violetta  RÓŻA - Olesno F 132             132  
16  Robak Andrzej  Robak Ilona  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 124           124    
17  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW F 122 122              
18  Kubasiak Stanisław  Kubasiak Urszula  WIR - Bieruń F 120             120  
19  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 110     110          
20  Szmyt Tomasz  Szmyt Małgorzata  DCS BRWINÓW F 110 110              
21  Oksiędzki Zbigniew  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE F 100           100    
22  Adamczyk Bogusław  Gąsior Anna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 95   95            

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 13.03.2022, Grand Prix Seniorów PTT, Garwolin

GPS 2 - 23.04.2022, III "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 3 - 19.06.2022, "Willa Moje Orłowo" Grand Prix Seniorów PTT, Gdynia

GPS 4 - 24.09.2022, "Chmielaki" Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 5 - 15.10.2022, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 29.10.2022, "Trójmiasto Ogrodów" Grand Prix Seniorów PTT, Milanówek

GPS 7 - 12.11.2022, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 8 - 03.12.2022, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Żółkiewka


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT