Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  Kuźnia Tańca Kraków 716 234 242 240                  
2  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 316 192 124                    
3  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 234   112 122                  
4  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice 210   100 110                  
5  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 200   200                    
6  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 198     198                  
7  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań 158   158                    
8  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 156     156                  
9  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło 150 150                      
10  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 136   136                    
11  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 134     134                  

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  Kuźnia Tańca Kraków 584 194 196 194                  
2  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 468 236               232      
3  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 306 152 154                    
4  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice 250   120 130                  
5  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 238   238                    
6  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław 236     236                  
7  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 190                 190      
8  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 152     152                  
9  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 132   132                    
10  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło 130 130                      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 916   81 207           194 192 242  
2  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 693 132   131         150 130 150    
3  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia 689 238 217           234        
4  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 594   141   253             200  
5  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 466     119 211             136  
6  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice 424   175 249                  
7  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 372   103   111             158  
8  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów 356 120               236      
9  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin 317   35 95 75             112  
10  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 271 154 117                    
11  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań 259   259                    
12  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 238   69   169                
13  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 238   103   135                
14  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 234                   234    
15  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice 200   57 143                  
16  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 196 196                      
17  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 192               192        
18  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława 165     165                  
19  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 153   153                    
20  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  RAGTIME - Kęty 152                 152      
21  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław 147       147                
22  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań 129   129                    
23  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia 124                     124  
24  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin 123       123                
25  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 107     107                  
26  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia 100                     100  
27  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra 99       99                
28  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań 87       87                

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia 572 196 184           192        
2  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 530     123 249             158  
3  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 517 120   97         150   150    
4  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 506 238 268                    
5  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 480   40 97 143             200  
6  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 434                   192 242  
7  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 427 154 126 147                  
8  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice 361   150 211                  
9  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin 346   40 75 131             100  
10  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan 344   44 135 165                
11  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 321   114   207                
12  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 307   76   107             124  
13  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Wrocław 253     253                  
14  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice 245   76 169                  
15  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 234               234        
16  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 234                   234    
17  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź 232 132 100                    
18  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 226   226                    
19  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 162   162                    
20  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań 138   138                    
21  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia 136                     136  
22  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin 119       119                
23  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia 112                     112  
24  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława 111     111                  
25  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan 100   100                    
26  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań 95       95                

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 831 194   236           152 249    
2  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów 443                 236 207    
3  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 428     194 234                
4  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 412   132 130 150                
5  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno 402 130 120 152                  
6  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów 377 152               130 95    
7  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów 359                 194 165    
8  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań 238   238                    
9  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów 236 236                      
10  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 196   196                    
11  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra 192       192                
12  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 154   154                    
13  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów 143                   143    
14  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory 131                   131    
15  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów 119                   119    
16  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 107                   107    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno 722 152 136 196 238                
2  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 434     238 196                
3  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 432   124 154 154                
4  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 432 236               196      
5  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów 403 130               154 119    
6  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów 403                 238 165    
7  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów 381                 132 249    
8  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań 376   112 132 132                
9  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów 314 194               120      
10  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 242   242                    
11  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów 207                   207    
12  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań 200   200                    
13  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 158   158                    
14  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory 143                   143    
15  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło 131                   131    
16  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra 120       120                
17  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław 120     120                  
18  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów 107                   107    
19  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź 100   100                    
20  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 95                   95    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT