Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan E 626 196 194   236    
2  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia E 474 238 236        
3  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW F 438 154 130 154      
4  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 390   152 238      
5  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice F 326     196 130    
6  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F 194       194    
7  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław F 152       152    
8  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław F 132 132          
9  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna  TOP - ART - Lublin F 132     132      
10  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 120 120          
11  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn F 120     120      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan F 582 152 194   236    
2  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia E 472 236 236        
3  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 384   152 232      
4  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław E 194 194          
5  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 194       194    
6  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn F 190     190      
7  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F 152       152    
8  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 130 130          
9  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW F 130   130        
10  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań F 130       130    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin F 466 198 156   112    
2  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 442     242 200    
3  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice F 400     158 242    
4  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 398   198 200      
5  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły F 390 110 122   158    
6  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW F 258   134 124      
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice F 240 240          
8  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce F 240   240        
9  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 156 156          
10  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów F 136     136      
11  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice F 136       136    
12  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 134 134          
13  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice F 124       124    
14  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra F 122 122          
15  Fornal Dawid  Jakubczak Katarzyna  TOP - ART - Lublin F 112     112      
16  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn F 110   110        
17  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 100       100    
18  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość F 100     100      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN - Toruń F 491 134 101 122 134    
2  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły F 491 198 137   156    
3  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard E 411 240 171        
4  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 411   213 198      
5  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin F 305   149 156      
6  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce E 255   255        
7  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 244     134 110    
8  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 240       240    
9  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów F 240     240      
10  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW F 235 122 113        
11  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza F 198       198    
12  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 156 156          
13  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 125   125        
14  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice F 122       122    
15  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan F 110 110          
16  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość F 110     110      
17  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW F 89   89        
18  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW F 77   77        
19  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn F 65   65        

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice F 468 236     232    
2  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm F 232     232      
3  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 194 194          
4  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW - Żory F 190       190    
5  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin F 190     190      
6  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 152 152          
7  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin F 130 130          

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard E 482 242 240        
2  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW F 432 124 156 152      
3  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice E 352 158     194    
4  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 334 136 198        
5  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 282     130 152    
6  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 236       236    
7  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm F 236     236      
8  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW F 222 100 122        
9  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 200 200          
10  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin F 194     194      
11  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW F 134   134        
12  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW - Żory F 130       130    
13  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin F 112 112          
14  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn F 110   110        

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT