Liga Seniorów - B klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2022 w klasie B

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Jastrzębski Jarosław  Góra Agnieszka  SEMPRE - Kraków B 938 232 132       192 232 150
2  Goral Maciej  Kurdziel Angelika  TOP - ART - Lublin C 468           234   234
3  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 340           150 190  
4  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław B 238   238            
5  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań B 196   196            
6  Kwieciński Maciej  Domino-Dyrkacz Milena  TOP - ART - Lublin C 192               192
7  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 154   154            
 Tokarczyk Artur  Ogonowska Joanna  DRAGON'S DANCE Warszawa B 310 190 120            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Jastrzębski Jarosław  Góra Agnieszka  SEMPRE - Kraków B 464             232 232
2  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 380             190 190
3  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań B 232   232            
 Liszka Piotr  Zajda Dorota  INFINITY - Kraków C 190   190            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 1399 238   251 234   192 242 242
2  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia B 1329 132 152 133 192 150 234 136 200
3  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły B 1255 196 236 145   234 150 158 136
4  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  4STEP - Siechnice B 717     167   192   200 158
5  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 593 154 194 121         124
6  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań C 471     109 150     100 112
7  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz B 335 120 130 85          
8  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 221     97       124  
9  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia C 212             112 100
10  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 209     209          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 1400 198   240 238   242 242 240
2  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia B 1292 156 152 198 154 152 124 200 156
3  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły B 1242 240 194 134   194 200 158 122
4  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Warszawa C 790 122     132 130 136 136 134
5  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław B 596   236     236   124  
6  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia B 440     110 120     100 110
7  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA B 368 134   122     112    
8  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 356           158   198
9  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków B 326   130   196        
10  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź C 212           100 112  
11  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 156     156          
12  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość B 110 110              

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  4STEP - Siechnice B 938     234   238   234 232
2  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno B 854     192 190 132   150 190
3  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów B 554   130   232     192  
4  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok A 468   236       232    
5  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław B 306   152     154      
6  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól B 196         196      
7  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra B 194   194            
8  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA A 190           190    
9  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia C 150     150          
10  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała B 120         120      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno B 1426 136 136 240 132 156 236 196 194
2  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice B 990 112 112 134 120 110 152 120 130
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin C 986     198 154 134 194 154 152
4  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  ST IMPRESJA Kęty B 608         240   132 236
5  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów B 592   158   196     238  
6  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  CLASSIC - Warszawa A 484 242 242            
7  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól B 398   200     198      
8  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN Toruń B 286     156     130    
9  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów B 246 124   122          
10  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała B 246   124     122      
11  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków B 238       238        
12  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica B 200 200              
13  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów A 158 158              
14  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 110     110          
15  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków B 100   100            
16  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość B 100 100              

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 13.03.2022, Grand Prix Seniorów PTT, Garwolin

GPS 2 - 23.04.2022, III "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 3 - 19.06.2022, "Willa Moje Orłowo" Grand Prix Seniorów PTT, Gdynia

GPS 4 - 24.09.2022, "Chmielaki" Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 5 - 15.10.2022, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 29.10.2022, "Trójmiasto Ogrodów" Grand Prix Seniorów PTT, Milanówek

GPS 7 - 12.11.2022, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 8 - 03.12.2022, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Żółkiewka


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT