Liga Seniorów - B klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie B

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 02.02
1  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn B 234   234    
2  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa B 192   192    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław B 384 192 192    
2  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 234 234      
3  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań B 234   234    
4  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin C 150   150    
5  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA C 150 150      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik B 384 192 192    
2  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty B 234 234      
3  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica B 234   234    
4  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica B 150 150      
5  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja A 150   150    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice A 394 196 198    
2  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik B 372 132 240    
3  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław B 360 238 122    
4  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość B 354 120     234
5  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica B 288 154 134    
6  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź C 192       192
7  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 156   156    
8  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 150       150
9  Prus Piotr  Borisovich Irina  THE BEST - Gdańsk D 110   110    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 19.12.2020, Finał Grand Prix Seniorów PTT, Poznań

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT