Grand Prix Polski Senior 2015


 

 

 

Klasyfikacja końcowa Grand Prix Polski Senior 2015

 

W klasyfikacji końcowej Grand Prix Polski Senior uwzględniono turnieje:

MP ST - Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych, Sobótka, 8.03.2015

MP LA - Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich, Lublin, 22.03.2015

1 - Grand Prix Senior, Kraków, 28.03.2015

2 - AKSEL Grand Prix Senior, Rzeszów, 20.06.2015

3 - POPRAWA CUP Grand Prix Senior, Kobyla Góra, 03.10.2015

4 - Miodowe Grand Prix Senior, Kluczbork, 21.11.2015

5 - IV Finałowy Turniej Grand Prix Senior - Ad Astra 2014, Warszawa, 13.12.2015

 

Dorośli II Latin Standard Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Dorośli II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPPS
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Głowacki Rafał  Pietrucha Justyna  AKSEL - Rzeszów 540 540 180 180     180
2  Goral Maciej  Oleszczak Anna  GAMZA - Lublin 310 310 100 110     100
3  Pizoń Jakub  Stachowska Patrycja  GAMZA - Lublin 260 260   130     130
   Włoczewski Piotr  Dąbrowska Hanna  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 260 260 110       150
5  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  WIR - Mysłowice 150 150 150        
   Szydłowski Przemysław  Abelyan Ruzanna  ASTRA - Szczecin 150 150   150      
7  Szmajda Mirosław  Szmajda Ewa  DANCE CENTER - Poznań 130 130 130        
8  Sprawka Łukasz  Olszewska Anna  okręg mazowiecki 110 110         110
9  Kwieciński Maciej  Skibińska Małgorzata  GAMZA - Lublin 90 90 90        

 

Top

 

 

Dorośli II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPPS
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 180 180   180      
   Rosik Karol  Laurowska Anna  RENN - Wrocław 180 180 180        
3  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  WIR - Mysłowice 150 150 150        
   Głowacki Rafał  Pietrucha Justyna  AKSEL - Rzeszów 150 150   150      

 

Top

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPPS
Suma MP
LA
Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 750 750 110 180 180 150 130  
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 650 650 100 150 110 100 90 100
3  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard 560 560 150 130     150 130
4  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 540 540       180 180 180
5  Nowak Aleksander  Stec Marta  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 470 470     130 130 100 110
6  Łabno Jakub  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 300 300     150     150
7  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  DANCE CENTER - Poznań 180 180 180          
   Kazimirski Jan  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 180 180     100   80  
   Teresiński Krzysztof  Teresińska Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 180 180       90   90
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 170 170 80 90        
11  Wała Adam  Rogalska-Tumasz Magdalena  Akademia Tańca Smooth - Gdańsk 130 130 130          
12  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  LATINA - Wolsztyn 110 110       110    
   Jesionek Tomasz  Ziemniak Katarzyna  TANGO - Gdynia 110 110         110  
   Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  ASTRA - Szczecin 110 110   110        
15  Szmajda Mirosław  Szmajda Ewa  DANCE CENTER - Poznań 100 100   100        
16  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  ŁDK - Łódź 90 90 90          

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPPS
Suma MP
ST
Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 960 960 150 150 150 180 180 150
2  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 900 900 130 180 180 150 130 130
3  Nowak Aleksander  Stec Marta  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 610 610   130 130 130 110 110
4  Król Robert  Król Katarzyna  CT FIESTA - Kędzierzyn Koźle 560 560 100 90 90 100 80 100
5  Kolecki Marek  Gawlik Ewa  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 510 510 180       150 180
6  Teresiński Krzysztof  Teresińska Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 250 250   80     90 80
7  Rosik Karol  Laurowska Anna  RENN - Wrocław 210 210     100 110    
8  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 190 190 90 100        
   Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 190 190         100 90
10  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 110 110     110      
   Pradela Mirosław  Pradela Agata  Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 110 110   110        
   Wała Adam  Rogalska-Tumasz Magdalena  Akademia Tańca Smooth - Gdańsk 110 110 110          

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPPS
Suma MP
LA
Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 690 690 180 180 180     150
2  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 610 610   100 110 150 150 100
3  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  SZOK - Gliwice 530 530   80 100 130 130 90
4  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 490 490 130       180 180
5  Such Zbigniew  Czarnecka-Such Joanna  AKSEL - Rzeszów 330 330 90 90 150      
6  Romanowski Witold  Romanowska Grażyna  SZOK - Gliwice 310 310     90 110 110  
7  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Stowarzyszenie Klub Sportowy Polski Taniec 290 290       180   110
8  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 260 260   130 130      
   Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  ASTRA - Szczecin 260 260 150 110        
10  Tłuszcz Krzysztof  Drzymała-Tłuszcz Katarzyna  FANTAZJA - Kraków 250 250 100 150        
11  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 240 240 110         130
12  Proficz Adam  Proficz Anna  FANTAZJA - Kraków 80 80     80      
13  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 75 75     75      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPPS
Suma MP
ST
Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 790 790 180 130   180 150 150
2  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 760 760 110 110 180 150 130 80
3  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 620 620 150 180     180 110
4  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków 430 430   90 150 100 90  
5  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 330 330 130       110 90
6  Romanowski Witold  Romanowska Grażyna  SZOK - Gliwice 300 300     130 90 80  
7  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  SZOK - Gliwice 267.5 267.5   77.5 90   100  
8  Misztal Piotr  Misztal Monika  CLASSIC DANCESPORT - Warszawa 230 230   100       130
9  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  STEP UP - Głogów 227.5 227.5   77.5   80 70  
10  Tatała Leszek  Tatała Anna  SŁOŃCE - Poznań 200 200 100         100
11  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Stowarzyszenie Klub Sportowy Polski Taniec 185 185       110   75
12  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 180 180           180
13  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 150 150   150        
14  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 130 130       130    
15  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 110 110     110      
16  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 100 100     100      
17  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 90 90 90          
18  Proficz Adam  Proficz Anna  FANTAZJA - Kraków 80 80     80      
19  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 75 75     75      
   Stępień Robert  Stępień Arleta  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 75 75         75  
21  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 70 70   70        
   Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa 70 70           70
23  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała 65 65   65        
   Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 65 65           65
25  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 60 60           60

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPPS
Suma MP
LA
Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków 870 870 150 130 150 110 150 180
2  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX - Opole 710 710 130 100 130 90 130 130
3  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  ŁDK - Łódź 510 510   180   180   150
   Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 510 510     180 150 180  
5  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  SZOK - Gliwice 330 330 180 150        
6  Sobkowiak Jacek  Sobkowiak Małgorzata  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 130 130       130    
7  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice 110 110   110        
8  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  PIONIER - Kłobuck 100 100       100    

 

Top

 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPPS
Suma MP
ST
Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Oruba Andrzej  Fedak Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1080 1080 180 180 180 180 180 180
2  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  ŁDK - Łódź 450 450   150   150   150
   Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków 450 450   100 110   130 110
4  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 410 410     150 110 150  
5  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX - Opole 370 370 90 80 100     100
6  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość 350 350   90 130     130
7  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 320 320 110     100 110  
8  Nowak Jan  Hasik Zofia  LATINA - Wolsztyn 260 260 130     130    
9  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  SZOK - Gliwice 210 210 100 110        
10  Podgajny Dariusz  Podgajna Alicja  GRACJA - Zielona Góra 150 150 150          
11  Ciopała Mariusz  Marek Urszula  RAGTIME - Kęty 100 100         100  
12  Gregor Bogdan  Gregor Dorota  GRACJA - Zielona Góra 90 90         90  
   Sobkowiak Jacek  Sobkowiak Małgorzata  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 90 90       90    

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT