Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2021

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 31-12-2021

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard Senior IV Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 9 2420
2  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków 8 1882
3  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 8 1584
4  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 6 1030
5  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa 5 651
6  Matczak Marcin  Budziejewska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice 4 593
7  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 3 530
8  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 473
9  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk 3 410
10  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 3 409
11  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław 2 386
12  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań 2 368
13  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 299
14  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław 3 297
15  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań 2 227
16  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus 3 180
17  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin 1 172
18  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 152
19  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza 1 150
20  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz 1 140
21  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań 1 110
22  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia 1 74

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 7 1934
2  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków 8 1458
3  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław 3 816
4  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FRED ASTAIRE - Poznań 3 649
5  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań 3 584
6  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 3 515
7  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 3 442
8  Jabłoński Adam  Drożyner Paulina  KADRYL - Białystok 1 330
9  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk 2 276
10  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 1 252
11  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław 2 180
12  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 172
13  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków 1 163
14  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław 1 158
15  Liszka Piotr  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków 1 150
16  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 140
17  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz 1 140
18  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 136
19  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 112
20  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia 1 54
21  Gniadek-Zając Grzegorz  Stec Marta  BAWINEK - Kraków 1 42

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 11 2276
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 8 1309
3  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 5 1215
4  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 4 1044
5  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 7 903
6  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów 3 634
7  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 3 562
8  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 459
9  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław 3 454
10  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 3 450
11  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 421
12  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk 2 365
13  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec 2 294
14  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 2 242
15  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 176
16  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 172
17  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 1 146
18  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 1 144
19  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice 1 140
20  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 140
21  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 120
22  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość 1 114
23  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 112
24  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły 1 112
25  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 110
26  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 1 110
27  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 1 97
28  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 95
29  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 95
30  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 88

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia 6 1072
2  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 7 912
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 4 851
4  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 3 806
5  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 4 788
6  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS 5 726
7  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 2 675
8  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 2 638
9  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 605
10  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 3 548
11  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 3 523
12  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk 2 503
13  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły 3 448
14  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów 2 397
15  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 3 392
16  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 2 368
17  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 2 332
18  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 238
19  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra 2 236
20  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków 1 199
21  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 1 178
22  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 172
23  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 146
24  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów 1 146
25  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 1 144
26  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 142
27  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  JEDYNKA - Łódź 1 142
28  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice 1 140
29  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 1 140
30  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin 1 122
31  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 1 122
32  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 114
33  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość 1 114
34  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 112
35  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź 1 110
36  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 110
37  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 97
38  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 1 97
39  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 95
40  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin 1 88

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław 8 1446
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 5 1317
3  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 5 1206
4  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów 3 841
5  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 4 694
6  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 4 532
7  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok 3 530
8  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 507
9  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 3 414
10  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 322
11  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 309
12  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FRED ASTAIRE - Poznań 2 292
13  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 243
14  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja 1 180
15  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 172
16  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 154
17  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 142
18  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 142
19  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin 1 140
20  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 112
21  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 1 110
22  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 110
23  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 110
24  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 95
25  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 74
26  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 50

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 7 1790
2  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław 8 1611
3  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 6 1278
4  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 4 1197
5  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 9 1150
6  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 9 905
7  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 6 861
8  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 5 673
9  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 4 596
10  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 541
11  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 5 467
12  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 3 435
13  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 5 419
14  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok 3 413
15  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów 2 375
16  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 323
17  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice 3 306
18  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 255
19  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin 2 240
20  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 2 191
21  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 174
22  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 172
23  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FRED ASTAIRE - Poznań 1 170
24  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 2 155
25  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 146
26  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 142
27  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin 1 140
28  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 133
29  Waldron Michael  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 130
30  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów 1 114
31  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 110
32  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 109
33  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 97
34  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1 90
35  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 88
36  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 1 85
37  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 80
38  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 1 60
39  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław 1 52
40  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 1 50
41  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 40
42  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 15

 

Top

 

 

Senior IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 6 1488
2  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja 6 1424
3  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów 4 1120
4  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 6 1055
5  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 3 380
6  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 2 347
7  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 262
8  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 172
9  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra 1 140

 

Top


 

 

Senior IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 7 1678
2  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów 4 1122
3  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź 4 841
4  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 4 718
5  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 4 714
6  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 554
7  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 300
8  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 2 273
9  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa 1 215
10  Furman Sylwester  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 1 182
11  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów 1 170
12  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra 1 140
13  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 130

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 06.03.2021, CeA Senior Puchar, Grajów

2 - 15.05.2021, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT, Rakoniewice

3 - 22.05.2021, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego PTT, Lipki Wielkie

4 - 23.05.2021, Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Lublin

5 - 29.05.2021, Polish Open Championships, Zabrze

6 - 30.05.2021, Polish Open Championships, Zabrze

7 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

8 - 12.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

9 - 13.06.2021, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT, Konstantynów Łódzki

10 - 20.06.2021, Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego PTT, Mielcanów

11 - 19.09.2021, "Chmielaki 2021" Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

12 - 19.09.2021, Mistrzostwa Okręgu Śląskiego PTT, Bieruń

13 - 19.09.2021, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT, Brzeg Dolny

14 - 25.09.2021, WDC Polish Cup PTT, Radom

15 - 23.10.2021, Mistrzostwa Polski PTT w tańcach standardowych, Dąbrowa Górnicza

16 - 24.10.2021, CeA Challenge Cup Uskrzydlone, Kraków

17 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

18 - 13.11.2021, Integracyjny OTTT o Puchar Burmistrza Prochowic, Prochowice

19 - 14.11.2021, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Łańcut

20 - 20.11.2021, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Bełżyce

21 - 04.12.2021, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

22 - 12.12.2021, XLVIII OTTT o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków

23 - 18.12.2021, X Festiwal Tańca "Biała Dama" Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT