Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia E 660 194 232 234      
2  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 236 236          
3  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice F 192     192      
4  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 190   190        
5  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 152 152          
6  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW F 150     150      
7  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław F 130 130          

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia E 666 238 190   238    
2  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław E 392 196     196    
3  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 232   232        
4  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 154 154          
5  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 154       154    
6  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 132       132    
7  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 132 132          
8  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 120 120          
9  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań F 120       120    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 664 196 234   234    
2  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 346 154     192    
3  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice F 238 238          
4  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce F 192   192        
5  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin E 150   150        
6  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 150       150    
7  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań E 132 132          
8  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 120 120          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 700 251 200   249    
2  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice D 644 133 136 232 143    
3  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 352 121 112   119    
4  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce E 314   124 190      
5  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 310 145     165    
6  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE E 242   242        
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice E 209 209          
8  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 207       207    
9  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań E 167 167          
10  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce E 158   158        
11  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 131       131    
12  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań E 109 109          
13  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 107       107    
14  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 100   100        
15  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan E 97 97          
16  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 95       95    
17  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź E 85 85          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 426   234 192      
2  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 342   192 150      
3  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 234     234      
4  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 234       234    
5  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice F 192       192    
6  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 150       150    
7  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 150   150        

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice D 804 234 198 238 134    
2  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań D 588 192 156   240    
3  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce E 494   240 132 122    
4  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 288   134 154      
5  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 242   122 120      
6  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard E 198       198    
7  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 196     196      
8  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 156       156    
9  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice E 150 150          
10  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW - Żory E 110       110    
11  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 110   110        
1  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno E 232       232    
2  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW - Żory E 190       190    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT