Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 660 194 232 234      
2  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań D 236 236          
3  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan E 234           234
4  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 192           192
5  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice F 192     192      
6  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 190   190        
7  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 152 152          
8  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 150           150
9  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW F 150     150      
10  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław F 130 130          

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 666 238 190   238    
2  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław E 588 196     196   196
3  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 308 154         154
4  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 286       154   132
5  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań F 240       120   120
6  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan E 238           238
7  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 232   232        
8  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 132       132    
9  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 132 132          
10  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 120 120          

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard E 1013 196 234   234 242 107
2  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 635 154     192 124 165
3  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 365         158 207
4  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice E 343         200 143
5  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 281       150   131
6  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice F 238 238          
7  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce E 192   192        
8  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin E 150   150        
9  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań D 136         136  
10  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań E 132 132          
11  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 120 120          
12  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 119           119
13  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice D 112         112  
14  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork F 100         100  
15  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra E 95           95

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard D 1187 251 200   249 238 249
2  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice D 644 133 136 232 143    
3  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 573 145     165 132 131
4  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice E 403         196 207
5  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 352 121 112   119    
6  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość E 350       207   143
7  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 319         154 165
8  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce E 314   124 190      
9  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań E 286 167         119
10  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE E 242   242        
11  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 227         120 107
12  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice E 209 209          
13  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce E 158   158        
14  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 131       131    
15  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań E 109 109          
16  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 107       107    
17  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 100   100        
18  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan E 97 97          
19  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA F 95       95    
20  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły E 95           95
21  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź E 85 85          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice E 658       192 232 234
2  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 426   234 192      
3  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 342   192 150      
4  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 340   150     190  
5  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 234     234      
6  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 234       234    
7  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 192           192
8  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 150       150    
9  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 150           150

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice D 804 234 198 238 134    
2  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice E 624 150       238 236
3  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań D 588 192 156   240    
4  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard E 546       198 196 152
5  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E 504       156 154 194
6  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce E 494   240 132 122    
7  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów E 288   134 154      
8  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin E 242   122 120      
9  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 196     196      
10  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 132         132  
11  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 130           130
12  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra F 120         120  
13  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW - Żory E 110       110    
14  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań E 110   110        

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT