Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 19-09-2017

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II F 4 F 1
2  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior III B 0 B 1
3  Andrzejewski Szymon  Nawrocka Barbara  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 0 F 0
4  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I E 1 E 0
5  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 6 E 4
6  Aszer Rajmund  Jóźwiak Wioletta  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
7  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 2 C 1
8  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 F 0
9  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 E 5
10  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   0 S 8
11  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior II S 3 B 7
12  Baszczowski Witold Witosław  Frej-Baszczowska Magdalena Kinga  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
13  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 D 0
14  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 0 D 0
15  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DANCE TEAM - Wrocław Senior I D 0 D 0
16  Bobula Konrad  Boczar Monika  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 0 E 0
17  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II C 6 D 5
18  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 2
19  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
20  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior I B 10 B 3
21  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   0 C 2
22  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   0 S 9
23  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III C 4 D 1
24  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 2
25  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III E 1 E 2
26  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
27  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II E 2 E 0
28  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III C 8 B 0
29  Cukier Sławomir  Cukier Wiktoria  ASTRA - Szczecin Senior IV F 0 F 0
30  Czarkowski Łukasz  Siembida Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 1 F 0
31  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 1 D 0
32  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II D 1 D 0
33  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II E 5 D 0
34  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 3 E 0
35  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S 4 S 5
36  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 3 E 0
37  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior I B 0 S 4
38  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice Senior III D 6 D 0
39  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
40  Dębiński Tomasz  Koliszko Monika  TABOR - Jelenia Góra Senior I C 0 C 0
41  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
42  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S 2 D 3
43  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 0
44  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 3 E 0
45  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
46  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 F 0
47  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  CHARLESTON - Kielce Senior III E 5 E 5
48  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 2   0
49  Frydrych Piotr  Wieczorek-Stawicka Marta  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I E 3 D 0
50  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I D 1 D 2
51  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 0 F 0
52  Gleń Benon  Gleń Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 F 0
53  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 0 E 4
54  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 3 E 2
55  Goral Maciej  Oleszczak Anna  JUMP - Janów Lubelski Senior I E 0 E 2
56  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior I A 4 S 4
57  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
58  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
59  Grzelczak Robert  Pośpiech Katarzyna  DZIUPLA - Poznań Senior I D 5 D 5
60  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 F 1
61  Halama Paweł  Cieślik Iwona  BAWINEK - Kraków Senior I C 1   1
62  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I   0 A 1
63  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III D 7 C 0
64  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I F 1 F 1
65  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 0
66  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior I D 5 D 5
67  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III F 4 F 0
68  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II D 1 C 5
69  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III B 6 B 7
70  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II E 0 E 0
71  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I F 0 F 0
72  Jaszczyński Jan  Rudnicka Małgorzata  DANCE TEAM - Wrocław Senior II F 1 F 0
73  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior III E 3 E 3
74  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków Senior II C 2 D 1
75  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin Senior II F 3 E 1
76  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra Senior II D 1 D 7
77  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole Senior III C 0 C 0
78  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 D 0
79  Kacprzak Przemysław  Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I D 0 D 0
80  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 1
81  Kamczyc Jacek  Pers-Kamczyc Emilia  FINEZJA - Poznań Senior I F 0 F 0
82  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 5 E 1
83  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 6 C 2
84  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II D 0 F 0
85  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior II B 0 A 0
86  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior III F 0 F 0
87  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 0
88  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S 4 B 0
89  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II E 2 E 0
90  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III D 1 F 0
91  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle Senior II B 0 B 0
92  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 C 4
93  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  STUDIO DANCE CLUB - Zielona Góra Senior III D 3 D 1
94  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 0 F 0
95  Krzywdziński Zbigniew  Krzywdzińska Bożena  ST NOVOMEX Opole Senior III D 0 D 0
96  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I B 0 B 6
97  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 1 E 2
98  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  ST NOVOMEX Opole Senior IV F 2 F 1
99  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa Senior I F 4 F 1
100  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II E 4 E 3
101  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 2 F 3
102  Lampart Jacek  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior III F 0 F 0
103  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III D 4 D 5
104  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior III C 7 E 0
105  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III E 3 D 0
106  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 3
107  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior II F 2 F 1
108  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 2 D 1
109  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II C 6 A 3
110  Majak Jerzy  Majak Violetta  FRASZKA - Kamienna Góra Senior III A 0 B 0
111  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior III E 0 F 3
112  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior II B 1 D 2
113  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 0
114  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior I F 0 F 0
115  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III C 0 C 2
116  Maźniewski Piotr  Sobczyk Aurika  SUKCES - Jaworzno Senior II C 8 D 3
117  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 3 F 0
118  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań Senior I C 5 B 6
119  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior III F 0 F 0
120  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior III E 0 E 0
121  Miszewski Hubert  Wojciechowska Karolina  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I F 0 F 0
122  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior II D 1 D 0
123  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 E 6
124  Morawski Ireneusz  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław Senior II F 2 F 0
125  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II F 0 F 0
126  Mroczkowski Rafał  Mroczkowska Katarzyna  DANCE TEAM - Wrocław Senior I B 0 C 1
127  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 1 F 0
128  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III D 0 D 0
129  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 5 D 0
130  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior I F 0 F 0
131  Nowak Jan  Hasik Zofia  LATINA - Wolsztyn Senior IV B 11 D 0
132  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior III C 3 C 4
133  Nowak Rafał  Nowak Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior I E 0 E 0
134  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S 0 0
135  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior II S 0 0
136  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior I E 0 F 0
137  Oruba Andrzej  Kobylańska Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II A 8 B 0
138  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III 0 D 4
139  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 1 E 3
140  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
141  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II C 0 D 5
142  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  SZOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
143  Pawlik Marek  Pawlik Barbara  FANTAZJA - Kraków Senior IV F 0 F 0
144  Polewski Kamil  Jankowska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
145  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S 2 A 7
146  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
147  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec Senior II A 4 B 3
148  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I B 0 E 0
149  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior III D 5 C 6
150  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 0 E 0
151  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 0 E 1
152  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 1
153  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior II C 3 C 0
154  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III C 2 D 4
155  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 0 D 0
156  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III E 2 E 0
157  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 F 4
158  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin Senior II E 0 E 0
159  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice Senior III B 0 B 1
160  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków Senior II F 1 F 1
161  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
162  Sosiński Andrzej  Robak Silva  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 1
163  Sprawka Łukasz  Olszewska-Staroń Anna  RIVIERA Warszawa Senior I E 2 E 3
164  Sroka Paweł Ireneusz  Bartłomowicz-Sroka Magdalena  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
165  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Mykanów Senior III D 6 C 0
166  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 2 C 1
167  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III D 2 D 2
168  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III D 0 F 0
169  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa Senior II F 3 0
170  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III B 1 E 0
171  Stobiecki Bartosz  Jaśkaniec Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 1 E 0
172  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0 0
173  Such Zbigniew  Czarnecka-Such Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior II D 2 C 0
174  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III D 7 D 1
175  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
176  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 0 F 0
177  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV E 5 E 3
178  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III F 0 F 0
179  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S 2 0
180  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II C 7 C 4
181  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior II D 0 E 0
182  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I D 1 E 3
183  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior I F 0 F 0
184  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III A 3 S 4
185  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 3 C 7
186  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior II F 0 F 0
187  Tłuszcz Krzysztof  Drzymała-Tłuszcz Katarzyna  FANTAZJA - Kraków Senior II D 4 C 0
188  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II 0 C 1
189  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź Senior III D 0 C 5
190  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I F 0 F 0
191  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II 0 C 0
192  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  DI SOMMA - Raszyn Senior III F 3 F 3
193  Wała Adam  Targońska-Fira Magdalena  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior II B 6 0
194  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 3 F 3
195  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III E 1 E 1
196  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 0 F 1
197  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań Senior I F 0 F 4
198  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II E 0 F 0
199  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I F 0 F 0
200  Wirth Aleksander  Wirth Katarzyna  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I D 0 D 0
201  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S 5 0
202  Wolak Adam  Barciś Wioletta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III D 0 E 6
203  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III E 0 C 0
204  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 1 E 0
205  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 1
206  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
207  Ziółkowski Dariusz  Ziółkowska Agnieszka  KICK - Kielce Senior II F 4 F 0
208  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 5 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT