Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie E

 

W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 236 236            
2  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 194 194            
3  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 152 152            
4  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło 130 130            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 240 240            
2  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 198 198            
3  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 156 156            
4  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus 134 134            
5  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 122 122            
6  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław 110 110            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 240 240            
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 198 198            
3  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 156 156            
4  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 134 134            
5  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 122 122            
6  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 110 110            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 251 251            
2  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 209 209            
3  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 167 167            
4  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 145 145            
5  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 133 133            
6  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 121 121            
7  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 107 107            
8  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 107 107            
9  Wójcik Robert  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 85 85            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 236 236            
2  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 194 194            
3  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów 152 152            
4  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 130 130            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 240 240            
2  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 198 198            
3  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 156 156            
4  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 134 134            
5  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 122 122            
6  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów 110 110            

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT