Grand Prix Senior D 2015


 

 

 

Klasyfikacja końcowa Grand Prix Seniorów D 2015

 

W klasyfikacji końcowej Grand Prix Seniorów D uwzględniono turnieje:

1 - Grand Prix Senior, Kraków, 28.03.2015

2 - AKSEL Grand Prix Senior, Rzeszów, 20.06.2015

3 - POPRAWA CUP Grand Prix Senior, Kobyla Góra, 03.10.2015

4 - Miodowe Grand Prix Senior, Kluczbork, 21.11.2015

5 - IV Finałowy Turniej Grand Prix Senior - Ad Astra 2014, Warszawa, 13.12.2015

 

Dorośli II Latin Standard Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Dorośli II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPSD
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Goral Maciej  Oleszczak Anna  GAMZA - Lublin 410 410 130 150     130
2  Pizoń Jakub  Stachowska Patrycja  GAMZA - Lublin 360 360   180     180
3  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  WIR - Mysłowice 180 180 180        
4  Sprawka Łukasz  Olszewska Anna  okręg mazowiecki 150 150         150
   Włoczewski Piotr  Dąbrowska Hanna  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 150 150 150        
6  Beski Łukasz  Kaleta Monika  PIETRZYK - Wrocław 110 110 110        
7  Teluk Artur  Tuziuk Anna  TABOR - Jelenia Góra 100 100 100        
8  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków 90 90 90        
9  Kwieciński Maciej  Skibińska Małgorzata  GAMZA - Lublin 80 80 80        

 

Top

 

 

Dorośli II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPSD
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Goral Maciej  Oleszczak Anna  GAMZA - Lublin 360 360 80 130     150
2  Pizoń Jakub  Stachowska Patrycja  GAMZA - Lublin 330 330   150     180
3  Rosik Karol  Laurowska Anna  RENN - Wrocław 180 180 180        
   Szydłowski Przemysław  Abelyan Ruzanna  ASTRA - Szczecin 180 180   180      
5  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  WIR - Mysłowice 150 150 150        
6  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków 130 130 130        
7  Teluk Artur  Tuziuk Anna  TABOR - Jelenia Góra 110 110 110        
8  Beski Łukasz  Kaleta Monika  PIETRZYK - Wrocław 100 100 100        
9  Kwieciński Maciej  Skibińska Małgorzata  GAMZA - Lublin 90 90 90        

 

Top

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPSD
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Teresiński Krzysztof  Teresińska Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 700 700 130 180 150 130 110
2  Król Robert  Król Katarzyna  CT FIESTA - Kędzierzyn Koźle 560 560 80 80 110 110 180
3  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  BEST - Błonie 400 400 70 90   90 150
4  Kakuszi Laszlo  Polak Marta  ST JANKOWSKI - Łódź 315 315 65 70 180    
5  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  PIONIER - Kłobuck 300 300 150     150  
6  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 280 280   150     130
7  Ożóg Paweł  Siwielec Barbara  SAMBA - Tarnobrzeg 220 220 90 130      
8  Jaworek Tomasz  Jaworek Anna  FANTAZJA - Kraków 210 210 100 110      
9  Grzelczak Robert  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 180 180 180        
   Jesionek Tomasz  Ziemniak Katarzyna  TANGO - Gdynia 180 180       180  
11  Kazimirski Jan  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 175 175   75   100  
12  Olszewski Sławomir  Olszewska Marzena  Stowarzyszenie Klub Sportowy Polski Taniec 130 130     130    
13  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 110 110 110        
14  Jastrzębski Jarosław  Boryło Aneta  SEMPRE - Kraków 100 100   100      
   Słupecki Krzysztof  Słupecka Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 100 100         100
16  Ziębiński Marek  Góral Sylwia  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 90 90         90
17  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 75 75 75        
18  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika Monika  BEST - Błonie 62.5 62.5   62.5      
   Bobula Konrad  Boczar Monika  PODKARPACIE - Jasło 62.5 62.5   62.5      
20  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław 60 60 60        
21  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 55 55 55        

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPSD
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Król Robert  Król Katarzyna  CT FIESTA - Kędzierzyn Koźle 810 810 180 180 150 150 150
2  Teresiński Krzysztof  Teresińska Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 520 520 110 100   180 130
3  Rosik Karol  Laurowska Anna  RENN - Wrocław 510 510   150 180   180
4  Kakuszi Laszlo  Polak Marta  ST JANKOWSKI - Łódź 320 320 80 110 130    
5  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  BEST - Błonie 310 310   70   130 110
6  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  BEST - Błonie 290 290   80   110 100
7  Jaworek Tomasz  Jaworek Anna  FANTAZJA - Kraków 260 260 130 130      
8  Ożóg Paweł  Siwielec Barbara  SAMBA - Tarnobrzeg 165 165 90 75      
9  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 150 150 150        
10  Olszewski Sławomir  Olszewska Marzena  Stowarzyszenie Klub Sportowy Polski Taniec 110 110     110    
11  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  PIONIER - Kłobuck 100 100 100        
12  Jastrzębski Jarosław  Boryło Aneta  SEMPRE - Kraków 90 90   90      
   Słupecki Krzysztof  Słupecka Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 90 90         90
14  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław 75 75 75        
15  Czarny Michał  Kozień Monika  SKT AGH - Kraków 70 70 70        
16  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 65 65   65      
17  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika Monika  BEST - Błonie 57.5 57.5   57.5      
   Bobula Konrad  Boczar Monika  PODKARPACIE - Jasło 57.5 57.5   57.5      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPSD
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  SZOK - Gliwice 620 620 110 150 180 180  
2  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź 400 400 70 100 100 130  
3  Romanowski Witold  Romanowska Grażyna  SZOK - Gliwice 390 390   130 110 150  
4  Such Zbigniew  Czarnecka-Such Joanna  AKSEL - Rzeszów 330 330 150 180      
5  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 260 260     150 110  
6  Proficz Adam  Proficz Anna  FANTAZJA - Kraków 200 200 90 110      
7  Tłuszcz Krzysztof  Drzymała-Tłuszcz Katarzyna  FANTAZJA - Kraków 180 180 180        
8  Martusiewicz Jarosław  Martusiewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 175 175 75     100  
9  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana  CHARLESTON - Kielce 150 150 80 70      
10  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 130 130 130        
   Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 130 130     130    
12  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 100 100 100        
13  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 90 90   90      
   Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 90 90     90    
15  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 80 80   80      
16  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 75 75   75      
17  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 62.5 62.5   62.5      
   Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 62.5 62.5   62.5      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPSD
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  SZOK - Gliwice 700 700 150 100 150 150 150
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 540 540     180 180 180
3  Stępień Robert  Stępień Arleta  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 440 440 130 180   130  
4  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 310 310 180 130      
5  Romanowski Witold  Romanowska Grażyna  SZOK - Gliwice 260 260   150 110    
   Wasilewski Marek  Wasilewska Krystyna  PROMENADA - Augustów 260 260 80 90     90
7  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź 247.5 247.5   67.5   80 100
8  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  STEP UP - Głogów 220 220 110     110  
9  Proficz Adam  Proficz Anna  FANTAZJA - Kraków 170 170 90 80      
10  Martusiewicz Jarosław  Martusiewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 160 160 70     90  
11  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana  CHARLESTON - Kielce 135 135 75 60      
12  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 130 130         130
   Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 130 130     130    
14  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 110 110   110      
   Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 110 110         110
16  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 100 100 100        
   Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 100 100     100    
   Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 100 100       100  
19  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 75 75   75      
   Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała 75 75       75  
21  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 67.5 67.5   67.5      
22  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała 65 65 65        
23  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 55 55   55      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPSD
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  BEST - Błonie 660 660   150 150 180 180
2  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  PIONIER - Kłobuck 590 590 110   180 150 150
3  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX - Opole 440 440 100 100 110   130
4  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 370 370 130 130   110  
5  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów 360 360 180 180      
6  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice 330 330 90 110   130  
7  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  IMPULS - Prochowice 150 150 150        
8  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 130 130     130    
9  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 100 100       100  
   Wolak Adam  Barciś Wioletta  FRASZKA - Kamienna Góra 100 100     100    
11  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 80 80 80        

 

Top

 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Punkty
GPSD
Suma Turnieje Grand Prix
1 2 3 4 5
1  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków 870 870 180 180 180 150 180
2  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  PIONIER - Kłobuck 475 475 75   150 100 150
3  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX - Opole 450 450 90 100 130   130
4  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice 390 390 110 150   130  
5  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 320 320 100 110   110  
6  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów 280 280 150 130      
7  Ciopała Mariusz  Marek Urszula  RAGTIME - Kęty 180 180       180  
8  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  IMPULS - Prochowice 130 130 130        
9  Wolak Adam  Barciś Wioletta  FRASZKA - Kamienna Góra 110 110     110    
10  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 90 90       90  
11  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice 80 80 80        
12  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 70 70 70        

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT