Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2018

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 11-06-2018

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 7 899
2  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 5 627
3  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 4 605
4  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
5  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 3 439
6  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 359
7  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 207
8  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 2 202
9  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
10  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
11  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 1 15

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 5 917
2  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 4 513
3  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 5 508
4  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
5  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 337
6  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 294
7  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 2 210
8  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
9  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
10  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 2 86
11  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 1 78

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 5 1121
2  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 5 919
3  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 6 854
4  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 7 553
5  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 3 541
6  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 4 473
7  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 5 322
8  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 262
9  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 2 206
10  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 163
11  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 151
12  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 150
13  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
14  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
15  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 104
16  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 92
17  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
18  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 1 86
19  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 2 75
20  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 32
21  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 1 15

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 7 1244
2  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 5 969
3  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 396
4  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 4 379
5  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 5 361
6  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 273
7  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 4 228
8  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 1 198
9  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
10  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 2 124
11  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
12  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 2 103
13  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
14  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 86
15  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 2 82
16  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 68
17  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 63
18  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 2 59
19  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 2 35
20  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 2 33
21  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 1 15
22  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 15

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 929
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 3 851
3  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 5 758
4  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 5 655
5  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 8 644
6  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 3 555
7  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 6 451
8  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 365
9  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 3 359
10  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 3 256
11  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 198
12  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
13  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 190
14  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 154
15  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 1 146
16  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 124
17  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 117
18  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 86
19  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 1 69
20  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 1 63
21  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 32

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 4 1036
2  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 7 1030
3  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 1020
4  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 6 727
5  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 5 709
6  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 692
7  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 5 531
8  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 5 438
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 8 392
10  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 6 380
11  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 1 337
12  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 5 286
13  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 251
14  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 205
15  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 198
16  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
17  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 180
18  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 3 168
19  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 2 168
20  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 162
21  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 2 154
22  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 147
23  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 4 131
24  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 1 119
25  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 2 109
26  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 90
27  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 3 65
28  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 36
29  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 2 35
30  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 21
31  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 1 20
32  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 1 18
33  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 1 15
34  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 15
35  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 15

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 13.01.2018, "Marina" Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 3.03.2018, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego PTT, Szczecin

3 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

4 - 25.03.2018, Integracyjny OTTT o Grand Prix Burmistrza Wołowa, Wołów

5 - 14.04.2018, I Diamentowy OTTT - Grand Prix Seniorów, Kąty Wrocławskie

6 - 15.04.2018, OTTT Wiosna 2018, Suchy Las

7 - 22.04.2018, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT, Świdnica

8 - 29.04.2018, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT, Przeźmierowo

9 - 12.05.2018, Konwaliowy OTTT - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

10 - 3.06.2018, "Uśmiech Dziecka" o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego, Brzeg Dolny

11 - 9.06.2018, Polish Open Championships, Karpacz

12 - 10.06.2018, Polish Open Championships, Karpacz

13 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów, Nowa Sól

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT